Naujoji Luxucat kolekcija jau visai netrukus!

Naujoji Luxucat kolekcija jau visai netrukus!


Luxucat - nauja draskyklių kolekciją iš Superkatės, kuri jau tuoj tuoj pasirodys parduotuvės lentynuose.  Luxucat tai lakuota fanera, nuimamos labai minkštos pagalvelės ir stori stovai. Paskutinis mados ir kokybės kliksmas kačių draskyklių rinkoje.   

Draskyklės katėms turi būti tvirtos ir stabilios, bei patogios katėms ir patinkančios šeimininkams. Viena iš draskyklių klasių yra  prabangios klasės draskyklės, kuri numato nuimamas ir skalbiamas pagalveles bei ilgaamžiškumą. 

Jūsų dėmėsiui norime pristatyti prabangios kolekcijos draskykles Luxucat. Luxucat draskyklės pagamintos  iš lakuotos faneros, visa medinė dalis numatyta tarnauti ne mažiau negu 10 metų. Minkštos pagalvelės yra nuimamos ir jas galima išskalbti skalbimo mašinoje. Pastorinti stovai suteikia papildomo stabilumo.

Su Luxucat dirbome virš metų, modeliavome, diskutavome, bandėme ir praeitą savaitę visas detales ir pagalveles išbandė mūsų kokybės inspektoriai - Murksė ir Miaukis. Šiomis akimirkomis ir norime su jumis pasidalinti, o naujosios kolekcijos katalogas ir nuotraukos jau ne už kalnų.  

2015-12-07