Visas prekes, galite nemokamai atsiimti Vytenio g. 6 -207 kab., Vilniuje. Maloniai prašome pranešti apie jūsų atvykimo laiką mob.tel. +370 618 07 621. Į kitus miestus siunčiame per pašto kurjerius jūsų nurodytų adresu arba į lp express terminalus (www.lpexpress.lt).

Perkant maisto, už sumą nuo 69 lt, pristatymas jūsų adresu - NEMOKAMAS.

Pasirinkus pristatymą su kurjeriais, kurie atveš prekes jūsų nurodytų adresu - prekių pristatymas kainuoja papildomai, priklausomai nuo pakuotės, matmenų ir svorio.

Jeigu pasirenkamas siuntimas į lpexpress terminalus - siuntimo kaina yra 7.99 nepriklausomai nuo prekių dydžio ir kiekio. Išimtis - didelės draskyklės. Jos siunčiamos dviems dežėmis į lp express terminalus, tokiu būdu, kad viena dėžė neviršytų 30 kg svorio.

Pristatymo /atsiėmimo būdą galima pasirinkti prekių krepšelyje, kainą bus nurodyta atskiroje eilutėje.

Atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo laiką. Pristatymo laikas kai kurioms draskyklėms yra iki kelių savaičių. Šia informaciją rasite prie kiekvienos draskyklės. Jus informuosime el.paštu apie produkto išsiuntimą ir numatytą  pristatymo datą.

Jeigu kartu su draskykle, pirkote kitų prekių - išsiųsime viską kartų su draskykle, pagal jos pristatymo terminą. Visų kitų prekių pristatymas yra per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Žinoma, jas stengiamės pristatyti kiek įmanoma greičiau.

Jeigu mokėjimą gausime darbo dieną iki 14.00 val. , prekes  išsiųsime tą pačią dieną, tuomet kurjeriai jas pristatys jums kitą darbo dieną. Jeigu apmokėjimą gausime po 14.00 val., prekes išsiųsime kitą darbo dieną.

Jeigu jums iškilo klausimų , visada galite paskambinti +370 618 07 621 ir mes jums patarsime.