Apie mus

 

„Superkatė“s specializuotoje el. parduotuvėje rasite ne tik mūsų pagamintas draskykles, o taip pat kitus aukštos kokybės produktus katėms, kurie geriausiai patenkina kačių poreikius – transportavimo dėžes, maistą, kraiką, tradicinius ir inovatyvius žaislus, indelius maistui, modernius tualetus, viską – kas užtikrins jūsų augintinio kokybišką bei įdomų gyvenimą.

 

 


 

„Superkatė “ – esame lietuviškų draskyklių katėms gamintojai. Gaminame standartines ir pagal individualius užsakymus draskykles - laipynes katėms. Draskyklėms taikome 1 metų garantiją nuo lūžių. Savo modelius kuriame atsižvelgdami į klientų, veislynų, kačių centrų patarimus ir įžvalgas, todėl mūsų draskyklės yra ergonomiškos katėms. Katės telpa į gultelius ir "lizdelius", yra pakankamas stovų aukštis, kad katytė patogiai draskytų. Sunkiesniems katinams draskyklės yra sutvirtintos papildomai, taip kad atlaikytų ir didesnius mūsų produkcijos mėgėjus.

 Mūsų pagrindiniai kokybės inspektoriai : Murksytė ir Miaukutis, savo laisvu nuo visokiausių katiniškų reikalų laiku, mielai patikrina visus „Superkatės“ produktus ir teikia pasiūlymus ir patarimus :)

Murksei labai patinka nagučius galąsti į „bangeles“. Labai mėgsta kartoninę draskyklę „Suoliuką“. Vandenį geria tik iš automatinės gertuvės.

 

 

 

Miaukis laipynėse renkasi gultelius-lizdelius kuo auksčiau. Taip pat jis puikiai įvertino žaidimą "Greitosios pėdutės" ir tuneliuką. Vandenį, kaip ir Murksė geria tik iš automatinės gertuvės.

Visada prisiminkite, kad katinėlis jums – gyvenimo dalis, o jūs jam visas gyvenimas. Sėkmės renkantis pačius geriausius produktus jūsų mažiesiems naminiams tigrams!