Kačių GPS sekikliai

Paskelbta: 2021-11-07 18:37:47
Kategorija: Tinklaraštis

Kačių GPS sekikliai

Technologijos atnešė naujovių ir į kačių gyvenimą. Viena iš tokių neįprastų ir nekasdieniškų priemonių yra kačių GPS sekikliai.  Įsivaizduokite, kad išleidę katę į lauką jus realiu laiku telefone matote kur yra jūsų katė ir koks atstumas iki jos. Taip pat galite jai paskambinti.

Žinoma, efektyviausia priemonė užtikrinti katės saugumą lauke yra neišleisti augintinio iš namų, tačiau dažnai katei galimybė pasivaikščioti lauke suteikia pilnavertiškesnį ir, judrumo sąlygotą, dar sveikesnį gyvenimą. Anksčiau katės išleidimas visad siejosi su rizika, laikina nežinia, kur jūsų katė, ką ji veikia ir kada grįš.  Dabar yra galimybė šias nežinomybes išsklaidyti, bei  pagalvoti apie katės saugumą iš anksto.  

 Ką verta žinoti prieš išleidžiadžiant katę savarankiškai pasivaikščioti?

Jeigu katė yra išleidžiama į lauką, idealiu atveju ji turi būti sterilizuota (kasmet šimtai kačiukų ieško namų ir tik dalis -  sėkmingai), katė turi būti paskiepyta nuo pasiutligės (privalomas skiepas), taip pat jos pačios saugumui ir ateities išlaidų mažinimui, skiepyti galima ir nuo dažniausiai pasitaikančių kačių ligų (dėl skiepų jūs tikrai pakonsultuos jūsų veterinarijos gydytojas). Reikėtų dažniau stebėti katės elgseną bei sveikatos būklę, ypač jai grįžus namo.

 Elektroninis katės angelas sargas

Kad katė nepasimestų ir šeimininkų ramybei bei kaimynų juokui rinkoje ne per seniausiai  atsirado įvairiausių GPS sekiklių katėms, vienas iš jų yra  - “Weenect For Cats”. 

Kaip veikia šis kačių sekiklis? “Weenect For Cats” - yra ant katės petnešų ar antkaklio uždedamas nedidelis, plastikinis iki 50 g sveriantis siųstuvas, kuriame jau yra integruota SIM kortelė. Kiekvienas GPS siųstuvas turi savo unikalų IMEI numerį, kurį reikia užregistruoti Weenect puslapyje arba atsisiųstoje Weenect aplikacijoje išmaniajame telefone. Tuomet programėlė leidžia pamatyti, kur yra jūsų augintinis.

Superkatės elektroninės parduotuvės šeimininkų katės Murksė, Miaukis ir Bruknė išbandė Weenect sekiklius. “Weenect katėms - turi labai gerų funkcijų tokių kaip, skambutis katei, garsinis signalas arba vibracija. Garsinį signalą naudojame, kai pagal aplikaciją matome, kad katė šalia, o jos nematome, todėl padeda signalas, skamba kaip telefono melodija.  Taip pat yra skambučio funkcija, kai paskambini katei ir girdi kas yra aplink ir gali pakalbinti katę. Šį funkciją yra be galo juokinga. Esame paskambinę Miaukiui ir per garsiakalbį girdėjome tikrą kačių ginčą dėl teritorijos, kitas atvejis buvo kai Murksė įlindo į svetimą sandėliuką ir per klaidą jame buvo uždaryta. Paskambinę girdėjome, kad ji gailiai miaukia ir prašosi išleidžiama. Suradę sandėliuko savininkus ją išgelbėjome, bei kartu su jais smagiai pasijuokėme iš susidariusios situacijos. Pratiname kates, kad kas kartą įjungus vibracijos funkciją jos gaus skanėstų - tikėtina, kad vibruojant jos grįš namo.