Kaip išsirinkti geriausią žaislą katėms?

Paskelbta: 2014-05-14 13:56:40
Kategorija: Naujienos

Kaip išsirinkti geriausią žaislą katėms?

Vienas iš įdomių žaislų katėms yra kačių žaislas Pouncing paws (liet. greitosios pėdutės).  Pouncing paws žaidimas katėms yra automatinis. Į vidų dedamos 3 vnt. C tipo baterijų ir paspaudus mygtuką  plunksnelė pradeda suktis įvairiomis kryptinis ratu po šnarančia medžiaga.  Katėms begalo patinka šis žaislas. 

Tiesa, kai kurioms katėms reikia laiko, kad pradėti medžioklę, o dauguma kačių linksmai pradeda medžioti nuo pirmųjų minučių. 


Tradiciniai žaislai yra įvairiausi minkšti ar skambantys, kamuoliukai, plunksnelės ar pelytės ant pagaliukų, cypsinčios žaislinės pelytės tinka įvairaus amžiaus katėms ir kačiukams. Papildomai reikėtų paminėti, kad vyresnės katės (nuo 6 metų) ne visada šokinėja kaip maži kačiukai aplink žaislą, tačiau prisėlinus ir atsigulus mielai letenomis pagauna plunksnelę. Taip pat gali būti, kad kai žaislas bus išjungtas, jūsų murkalius norės žaisti ir judins nejudančia plunksnelę, tokiu atveju galima tik pasidžiaugti, kad žaislas taip patiko, kad norisi dar. 

Dažnai žmonės klausia kuriam laikui užtenka baterijų. Žaidžiant po 1-2 val. per dieną baterijos laiko 2-3 savaites. Įsigijus tokį žaislą patartina įsigyti įkraunamas baterijas. Labai smagus žaislas ir katėms, ir jų šeimininkams.