Kalėdinis kačių norų sąrašas

Paskelbta: 2021-11-25 22:02:53
Kategorija: Naujienos

Kalėdinis kačių norų sąrašas

Prisipažinkite - pas jūsų kates tikrai ateina Kalėdų senis!  Juk kai pakuojamos dovanos visų šypsenas sukelia dėžutė skirta mielai šeimos keturkojei. 


Parengėme rekomendacijas, ką galima padovanoti katei per ateinančias Kalėdas.

Numeris 1

Kačių draskyklė. Būtinas namų su katėmis atributas, kuriuo galėsite nustebinti savo mylimą katę. Žinoma tai yra brangesnis pirkinys ir galbūt reikės palaukti murkalės gimtadienio, bet Luxucat modeliai su lizdeliais yra vienas geriausių modeliukų bet kokiai katei. Arba Meino Galastuvas, kuris irgi bus puiki dovana.Numeris 2

Kačių fontanėlis. Katei nėra nieko skaniau, nei tekantis vanduo. Suteikite jai tą malonumą švenčių proga :-) Yra įvairiausių jų modelių, bet visi patenkina tą patį katės pomėgį gerti šviežią, tekantį vandenį.

Numeris 3

Pluksnelės katėms. Dar nei viena katė neatsispyrė žaidimui su plunksnele. Purrfect pluksnelės Amerikoje gavo net metų katės žaislo apdovanojimą! Taip, taip ir tokių apdovanojimų būna. Jos išsiskiria savo dideliu patvarumu ir patrauklumu.Numeris 4


Kartoninės draskyklės. Nebrangi dovana, kuri puikiai pasitarnaus draskymui nagų galandimui  ir dovanai.
Numeris 5 

Katžolės bananas.  Gali būti, kad dovana teks išpakuoti anksčiau laiko, nes katžolės kvapas pažadins medžiotoją katėje, tačiau džiugios emocijos ir puiki nuotaika garantuota! 

Taip pat pas mus rasite ir RANKŲ DARBO katžolės žaislų.Numeris 6

 Žaidimų trasa. Greičiausiai esate patys šaiuniausi šeimininkai, kurie pastoviai randa laiko pažaidinti bei paglamonėti savo murkalių, tačiau kai kada katės energijos užtaisas būna didesnis net už jūsų galimybes. Tokiems atvejams puikiai pasitarnauja autonominiai žaislai, su kuriais katė gali žaisti pati, kada tik panorėjus. Vienas iš variantų yra uždara žaidimų trasa su kamuoliuku.

  

     Radot sau tinkamų dovanėlių? Šaunu!  Surinkusiems krepšelį virš 100 Eur, padovanosime 7% nuolaidą.

   Surinkus atitinkamą krepšelį, prieš atsiskaitant, nuolaidos kodui skirtoje vietoje įveskite:  kaciukaledos  ir pradžiuginkite savo murkaliuką :-)