Prabangioji Luxucat kolekcija jau Superkatės parduotuvėje!

Prabangioji Luxucat kolekcija jau Superkatės parduotuvėje!

Luxucat - prabangi draskyklių kolekciją iš Superkatės, kuri jau papuošė ne vienus murkiančio keturkojo šeinininkų namus :-)  Luxucat tai lakuota fanera, nuimamos, minkštos pagalvelės ir stori stovai. Paskutinis mados ir kokybės klyksmas kačių draskyklių rinkoje. 

 

Draskyklės katėms turi būti tvirtos ir stabilios, ergonomiškos jos tiesioginam naudotojui ir patinkančios šeimininkams. Mūsų gaminamos prabangios draskyklės katėms turi kelias išskirtines savybes: Stora, nuo draskymo nebyrančia medvilnės virve apvyniotus stovus, nuimamus ir skalbiamus, iš nagams atsparaus gobeleno pasiūtus, patogaus dydžio gultus. Šios laipynės pasižymi akį traukiančia prabangia išvaizda, kuri tiks prie daugelio interjerų, ilgaamžiškumu ir patogumu katėms.

Jūsų dėmėsiui norime pristatyti prabangios kolekcijos draskykles Luxucat. Luxucat draskyklės pagamintos  iš lakuotos faneros, visa medinė dalis numatyta tarnauti ne mažiau negu 10 metų. Minkštos pagalvelės yra nuimamos ir jas galima išskalbti skalbimo mašinoje. Pastorinti stovai suteikia papildomo stabilumo.

Su Luxucat iki gamybos dirbome virš metų, modeliavome, diskutavome, bandėme, procese o taip pat ir nuolatos patys modeliai kinta ir tobulėjas, atsižvelgiant į klientų, veisėjų, ir mūsų jau trijų katinų pasiūlymus ir pastabas :-) 

   

   Modelių gama leis įvairaus dydžio, charakterio ir skonio murkliui rasti savo mėgstamiausią žaidimų ir poilsio kampą :-)