Apie mus

 

  „Superkatė“s specializuotoje el. parduotuvėje rasite ne tik mūsų pagamintas draskykles, o taip pat kitus aukštos kokybės produktus katėms, kurie geriausiai patenkina kačių poreikius – transportavimo dėžes, maistą, kraiką, tradicinius ir inovatyvius žaislus, indelius maistui, modernius tualetus, viską – kas užtikrins jūsų augintinio kokybišką bei įdomų gyvenimą.

 

   

 Мы – Superkatė (Суперкошка) - литовская семейная компания. Мы производим когтеточки - стандартные и также по индивидуальным заказам. Свои модели мы создаем опиpaяс ь на советы питомников, клиентов и кошащих центров, поэтому нашу продукцию так любят кошки.

Наши когтеточки эргономны, мы делаем прощадки и "гнездышки" такого размера, где ваша кошка поместится. Для больших питомцев мы специально укрепляем конструкции, что бы когтеточка была крепкая и стабильная.
Когтеточкам предоставляем гарантию на 1 год, эсли с ней что-нибудь произоидет - мы вам починим бесплатно.

  Mūsų pagrindiniai kokybės inspektoriai : Murksytė ir Miaukutis, savo laisvu nuo visokiausių katiniškų reikalų laiku, mielai patikrina visus „Superkatės“  produktus ir teikia pasiūlymus ir patarimus :)                              

 
Murksei labai patinka nagučius galąsti į „bangeles“. Labai mėgsta  kartoninę draskyklę „Suoliuką“. Vandenį geria tik iš  automatinės gertuvės.    Miaukis laipynėse renkasi gultelius-lizdelius kuo auksčiau. Taip pat jis puikiai įvertino žaidimą "Greitosios pėdutės" ir tuneliuką. Vandenį, kaip ir Murksė geria tik iš automatinės gertuvės.  

Visada prisiminkite, kad katinėlis jums – gyvenimo dalis, o jūs jam visas gyvenimas. Sėkmės renkantis pačius geriausius produktus jūsų mažiesiems naminiams tigrams!